O nás

 VITAJTE V NAŠOM INTERNETOVOM OBCHODE

V spolupráci s renomovanou Talianskou značkou Il Bucato di Adele, ktorá spadá pod spoločnosť Crespi Milano vam prinášame parfumy na bielizeň, pracie prostriedky, vône do interiéru a dezinfekčné prostriedky.

Dajte svojmu domovu vôňu a zjemnite svoje zmysly luxusnými parfumami, ktoré prevoňajú váš domov a stanú sa nenahraditeľnou súčasťou vašich spomienok. Parfumy exkluzívnych vôni, ktoré sú od pižmových, korenistých až po kvetinové, ktoré udržia voňavé tóny na bielizni.

Vďaka tvrdej práci tímu Adele je každá vôňa úplne jedinečná a vytvorená z kvalitných surovín najvyššej akosti. Značka Il Bucato di Adele denne vytvára intenzívne a moderné vône do domácnosti, ktoré vás v okamihu prenesú do detstva.

Vytvorte vôňu spomienok celej rodine a vaše deti budú naveky s láskou spomínať na šťastné detstvo. S parfumami na bielizeň môžete cítiť pocit domova, kdekoľvek sa nachádzate. Bohatosť a rozmanitosť parfumov navráti vašej bielizni vôňu, ktorá vás bude dlhodobo sprevádzať. Dajte zbohom obyčajnej aviváži. Parfémy do prania sú šetrné k vám, k práčke aj k vášmu oblečeniu. Noste svoj domov stále so sebou! Vyskúšajte moderný spôsob pre vytvorenie originálnej vône domova ešte dnes. Intenzitu parfumu je možné zvýšiť alebo znížiť  v závislosti od množstva použitého parfumu.                                                                                        

Fľaše sú vybavené bezpečnostným uzáverom. Produkty nie sú testované na zvieratách a sú vegánske.