O nás

 

 

Vitajte v našom internetovom obchode!

V spolupráci s renomovanou talianskou značkou Il Bucato di Adele, ktorá spadá pod spoločnosť Crespi Milano, vám prinášame parfumy na bielizeň, pracie prostriedky, vône do interiéru a dezinfekčné prostriedky.

Užívajte si luxusné vône, ktoré vám pomôžu vytvoriť si vlastnú atmosféru domova. Parfumy Il Bucato di Adele sú úplne jedinečné a vytvorené z kvalitných surovín najvyššej kvality. Tím Adele denne vytvára intenzívne a moderné vône,  vytvorte vôňu spomienok pre celú rodinu. Parfumy na bielizeň sú šetrné k vám, k práčke aj k vašemu oblečeniu a môžu sa prispôsobiť vašim potrebám.

 Vyberte si z rôznych vôni od pižmových, korenistých až po kvetinové a dajte zbohom obyčajnej aviváži.

Intenzitu parfumu je možné zvýšiť alebo znížiť v závislosti od množstva použitého parfumu. Všetky fľaše sú navyše vybavené bezpečnostným uzáverom.

Produkty značky Il Bucato di Adele sú zárukou kvality, pretože nie sú testované na zvieratách a sú vegánske. Užívajte si moderný spôsob, ako vytvoriť originálnu vôňu domova a noste svoj domov so sebou kdekoľvek sa nachádzate. Nenechajte si ujsť príležitosť vyskúšať  jedinečné vône Il Bucato di Adele! Vyberte si svoju obľúbenú vôňu a vytvorte si svoju vlastnú atmosféru domova, ktoré navždy zostanú nenahraditeľnou súčasťou vašich spomienok.