LET IT SNOW 100ml

Nová a exkluzívna vôňa pre vašu bielizeň uzavretá vo vianočnej krabičke, ktorá sa ideálne hodí pod stromček. Balenie obsahuje koncentrovanú vôňu bielizne v exkluzívnej vôni Let it Snow:

Kvetinová vôňa

TOP: pomaranč, červené ovocie, nektárinková broskyňa a vodné akcenty

SRDCE: heliotrop, jazmín a gardénia

ZÁKLAD: vanilkové bôby a ovocné pižmo

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: CL100-LIS
€10,95 –27 % €7,90 €6,58 bez DPH
LET IT SNOW 100ml
LIS
€10,95 –27 %

Nariadenie (ES) 2004/648-> 30% parfumy, < 5% benzylsalicylát, hexylcinnamaldehyd, limonén, alfa-izometylionón, geraniol. Výstražné upozornenia: Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami.

Bezpečnostné upozornenia: Ak sa poradíte s lekárom, majte k dispozícii obal alebo štítok lieku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nerozptyľujte sa v prostredí.

V PRÍPADE KONTAKTU S POKOŽKOU: umyte vodou.

V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI: Niekoľko minút dôkladne vyplachujte. Ak je to jednoduché, odstráňte všetky kontaktné šošovky. Pokračujte v oplachovaní. Ak sa vyskytne podráždenie kože alebo vyrážka: Vyhľadajte lekársku pomoc. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Produkt / nádobu zlikvidujte v súlade s miestnymi/regionálnymi/národnými predpismi.

Obsahuje: Contiene: 3,7-dimetyloktán-3-ol, Salicilato di benzile, linalyl acetát, (E)-2-benzylidénoktanal, d-limonén, 3-p-kumenyl-2-metylpropion- dehyd, hexylsalicylát, 2,4-dimetylcyklohex-3-én-1-karbaldehyd, alyl-3-cyklohexylpropionát, 1-(2,6,6-trimetyl-3-cyklohexén-1-yl)-2-bu-ten-1-ón. Jednoznačný identifikátor: VX50-V0H0-W00Y-9N7R

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: