HOLLY JOLLY 100ml

Nová a exkluzívna vôňa pre vašu bielizeň uzavretá vo vianočnej krabičke, ktorá sa ideálne hodí pod stromček. Balenie obsahuje koncentrovanú vôňu bielizne v exkluzívnej vôni Holly Jolly:

Kvetinová vôňa

TOP: sladký pomaranč, lístky mäty, eukalyptus a neroli

SRDCE: Pomarančový kvet, bulharská ruža, konvalinka a Elemi

ZÁKLAD: Drevené tóny a priehľadné pižmá

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: CL100-HJ
€10,95 –27 % €7,90 €6,58 bez DPH
HOLLY JOLLY 100ml
HJ
€10,95 –27 %

Nariadenie (ES) 2004/648-15% < 30% parfumy, < 5% limonén, geraniol, benzylsalicylát, citronellol, hexylcinnamaldehyd, linalool, citral, eugenol. Výstražné upozornenia: Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Bezpečnostné upozornenia: Ak sa poradíte s lekárom, majte k dispozícii obal alebo štítok lieku. Uchovávajte mimo dosahu detí . Nerozptyľujte sa v prostredí.

V PRÍPADE KONTAKTU S POKOŽKOU: umyte vodou.

V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI: Niekoľko minút dôkladne vyplachujte. Ak je to jednoduché, odstráňte všetky kontaktné šošovky. Pokračujte v oplachovaní. Ak sa vyskytne podráždenie kože alebo vyrážka: Vyhľadajte lekársku pomoc. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Produkt / nádobu zlikvidujte v súlade s miestnymi/regionálnymi/národnými predpismi.

Obsahuje: p-mentha-1,4(8)-dién, d-limonén, citronellal, Geraniolo, Salicilato di benzile, p-menta-1,3-dién; 1-izopropil-4-metilcicloesa-1,3-dién; alfa-terpinén, citronellol, pin-2(3)-én, (E)-2-benzylidénoktanal, [1S-(1α,3aβ,4a,4aα,8aβ)]-dekahydro-4,8,8-trim-etyl-9-metylén-1,4-metanoazulén, Nerol, geranylacetát, linalolol. JEDNOZNAČNÝ IDENTIFIKÁTOR: 4P50-C0EU-000G-AMGJ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: