FAIRYTALE 100ml

Nová a exkluzívna vôňa pre vašu bielizeň uzavretá vo vianočnej krabičke, ktorá sa ideálne hodí pod stromček.

Balenie obsahuje koncentrovanú vôňu bielizne v exkluzívnej vôni Fairytale:

Kvetinová vôňa

TOP: citrusové akcenty, svieže zelené tóny a orchidea

SRDCE: Damašková ruža, fialka a pivonka

ZÁKLAD: tóny cédrového dreva a jantáru

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: CL100-FT
€10,95 –27 % €7,90 €6,58 bez DPH
FAIRYTALE 100ml
FT
€10,95 –27 %

Nariadenie (ES) 2004/648-> 30% parfumy, < 5% linalool, geraniol, eugenol, izoeugenol, alfa-izometylionón. . Výstražné upozornenia: Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Bezpečnostné upozornenia: Ak sa poradíte s lekárom, majte k dispozícii obal alebo štítok lieku. Uchovávajte mimo dosahu detí . Nerozptyľujte sa v prostredí.

V PRÍPADE KONTAKTU S POKOŽKOU: umyte vodou.

V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI: Niekoľko minút dôkladne vyplachujte. Ak je to jednoduché, odstráňte všetky kontaktné šošovky. Pokračujte v oplachovaní. Ak sa vyskytne podráždenie kože alebo vyrážka: Vyhľadajte lekársku pomoc. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Produkt / nádobu zlikvidujte v súlade s miestnymi/regionálnymi/národnými predpismi.

Obsahuje: 4-terc-butylcyklohexyl acetát, (E)-2-benzylidénoktanal, benzylsalicylát, 2-benzylidénheptanal, geraniol, eugenol, hexylsalicylát, linalool, undec-10-enal, 3-p-kumenyl-2-metylpropionaldehyd, izoeugenol. UFI: XK50-U0RE-Q000-N8WG

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: