Nezmeškajte vôňu leta 2024: sladkú a ovocnú, ktorá vás prenesie na krásny ostrov pod slnkom. Vône broskyne a marhule spravia vaše prázdniny ešte krajšími.

Nech sa vôňa Bali stane spomienkou na najlepšie leto, aké ste kedy zažili!

 

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 436
€22 €18,33 bez DPH
cl500 ba 1 ezgif.com webp to jpg converter
Novinka

Bali. Sladká nota ovocného pižma so srdcom z broskyňového kvetu, marhule a jazmínu.

HLAVA: nektárinka a marhuľa
SRDCE: jazmín, broskyňový kvet a frézia
ZÁKLAD: drevité tóny a ovocné pižmo

Opis: Výrobok je možné použiť ako na pranie v práčke, tak aj na ručné pranie. Je možné ho použiť na všetky druhy látok.

PRANIE V PRÁČKE: uzáver použite ako dávkovač, v závislosti od požadovanej intenzity nalejte dva alebo tri uzávery do priehradky určenej na posledné pláchanie.

RUČNÉ PRANIE: uzáver použite ako dávkovač, nalejte tri alebo štyri uzávery do 5 l vody počas posledného plákania, používajte ochranné rukavice. Produkty Il Bucato Di Adele sú 100% vegánske a neboli testované na zvieratách!.

Obsahuje: 3,7-dimetyloktán-3-ol. Obsahuje (E)-2-benzylidénoktanal, d-limonén, 2,4-dimetylcyklohex-3-én-1-karbaldehyd, (E)-anetol, linalylacetát, alylfenoxyacetát, reakčná zmes metyl-2-[[(E) -(2,4-dimetylcyklohex-3-én-1-ylidén)metyl]amino]benzoát a metyl-2-[[(Z)-(2,4-dimetylcyklohex-3-én-1-ylidén)metyl]amino ]benzoát. Môže spôsobiť alergickú reakciu. Zloženie produktu: Parfumy (>30%) Ďalej obsahuje: Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalyl Acetate, Anethole, Pomaranč, sladký, ext., Pinén.

UFI: F6S2-30V6-900P-TU32

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: